لنز ناخن چیست؟

لنز ناخن و روش استفاده از آن چگونه است؟

دیزاین و طراحی ناخن هنری است زیبا و رنگارنگ که هیچگونه محدودیتی در آن وجود ندارد. شما با ذهن خلاق خود می توانید انواع طرح ها را بوسیله لاک و ابزارهای طراحی متنوع ایجاد کنید. تکنیک ها و ابزارهای جدیدی که در زمینه دیزاین ناخن تولید و به بازار عرضه می شوند نیز روز به روز پیشرفته تر شده اند و به شما کمک می کنند که به سادگی بتوانید در منزل ناخن های خود را زیباتر کنید. یکی از این روش ها و متدهای جدید استفاده از لنز ناخن است.

طرح های مختلف و زیبای لنز ناخن و استفاده راحت و سریع آن به شما این امکان را می دهد تا با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان بتوانید طرح های دلخواه خود را روی ناخن هایتان پیاده کنید. در این مقاله بیشتر درباره این وسیله طراحی ناخن توضیح می دهیم و روش استفاده از آن را مرحله به مرحله آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

لنز ناخن چیست؟

لنز ناخن طرح یا تصویر بزرگ یا کوچکی است که روی کاغذ مخصوص چاپ می شود. زمانی که آن را در آب قرار می دهید، یک لایه بین تصویر و کاغذ پشتی حل می شود و اجازه می دهد تا تصویر یا الگو به راحتی از روی کاغذ پشتی جدا شود. در این صورت می تواند به راحتی به ناخن شما (یا هر سطح دیگری) منتقل شود.

برچسب ناخن قلبی - لنز ناخن چیست؟

این نوع برچسب ناخن بسیار نازک‌تر از برچسب های وینیل هستند و روشی فوق‌العاده برای ایجاد انواع طرح ناخن در عرض چند دقیقه به شمار می روند. امروزه مجموعه بی پایانی از آنها در بازار وجود دارد. از طرح های ساده گرفته تا انواع طرح ناخن گاوی، گل، دخترانه، مجلسی، طرح ناخن عروس و … که می توانید بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید.

طرز استفاده از لنز ناخن

استفاده از لنز ناخن بسیار ساده تر از چیزی است که فکرش را بکنید. اگر دوست دارید ناخن های خود را در خانه دیزاین کنید و از خود می پرسید که چگونه برچسب ناخن را بچسبانیم، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. ما تمام مراحل چسباندن لنز ناخن را به صورت تصویری به شما آموزش می دهیم.

۱. لاک دلخواه خود را بزنید

استفاده از لنز ناخن - لنز ناخن چیست؟

در اولین مرحله، رنگ لاک مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آن را روی ناخن هایتان بزنید. می توانید از لاک ژل استفاده کنید تا ماندگاری لاک و جلوه آن بیشتر باشد. اما برای استفاده از این لاک ها به دستگاه UV نیاز دارید. اگر در منزل این کار را می کنید و دستگاه ندارید، می توانید از لاک های معمولی نیز استفاده کنید.

۲. لنز ناخن را بچسبانید

برای چسباندن لنز ناخن، ابتدا باید طرح مورد نظر خود را به اندازه ناخنتان برش دهید. سپس آن را در آب بیندازید، به مدت ۱۵ تا ۲۰ ثانیه صبر کنید و بعد از آب خارج کنید. در این مرحله، لایه رویی لنز که درواقع طرح مورد نظر شما است،‌ از لایه زیرین آن به راحتی جدا می شود.

وقتی لایه رویی را جدا کردید، آن را با موچین یا گیره باریک روی ناخن بچسبانید و خوب صاف کنید. در آخر برای محکم تر شدن لنز و همچنین زیبایی و براقیت بیشتر ناخن، می توانید یک لایه برق ناخن یا تاپ کت روی ناخن بکشید و تمام.

انواع طرح های لنز ناخن

لنز ناخن زیبا - لنز ناخن چیست؟
طراحی ناخن شیک زنانه
برچسب ناخن دخترانه - لنز ناخن چیست؟
طرح ناخن فانتزی با برچسب
برچسب ناخن شیک - لنز ناخن چیست؟
ظریف ترین ایده طراحی ناخن
برچسب ناخن قایق - لنز ناخن چیست؟
دیزاین ناخن شیک و زیبا
لنز ناخن جدید - لنز ناخن چیست؟
مدل ناخن با طرح گل
طرح لنز ناخن - لنز ناخن چیست؟
کاشت ناخن بلند با طرح گل آفتابگردان
طرح برچسب ناخن - لنز ناخن چیست؟
جدیدترین طرح برچسب ناخن
جدیدترین طرح لنز ناخن - لنز ناخن چیست؟
طرح ناخن مجلسی شیک
برچسب ناخن - لنز ناخن چیست؟
دیزاین ناخن مربعی
لنز ناخن طرح فانتزی - لنز ناخن چیست؟
طرح ناخن دخترانه کارتونی
لنز ناخن طرح ژاپنی - لنز ناخن چیست؟
ایده خاص برای طراحی ناخن
لنز ناخن طرح اسپرت - لنز ناخن چیست؟
ایده دیزاین ناخن اسپرت
لنز ناخن شیک - لنز ناخن چیست؟
دیزاین ناخن با طرح گل
لنز ناخن زنانه - لنز ناخن چیست؟
ناخن شیک با لاک صورتی
لنز ناخن رنگی - لنز ناخن چیست؟
طرح کاشت ناخن بلند
لنز ناخن چیست - لنز ناخن چیست؟
طراحی جذاب ناخن سفید
مدل لنز ناخن - لنز ناخن چیست؟
مدل ناخن کوتاه
لنز ناخن گل - لنز ناخن چیست؟
طراحی جدید ناخن با لنز ناخن
لنز ناخن طرح قلب - لنز ناخن چیست؟
طرح ناخن ولنتاین
لنز ناخن فانتزی - لنز ناخن چیست؟
برچسب ناخن روی ناخن طبیعی
لنز ناخن - لنز ناخن چیست؟
طراحی ستاره روی ناخن کوتاه
لنز ناخن طرح گل - لنز ناخن چیست؟
طرح آبرنگی روی ناخن

 

 

لینک منبع : مجله لوکان

ممکن است شما دوست داشته باشید